آخرین اخبار

21. بهمن 1395 - 11:43   |   کد مطلب: 292183
سراب روانسر: سرهنگ اله دانه در جمع طلاب و ماموستایان روانسر از روحانیت بعنوان حقیقت علم یاد کرد که چشم و گوش دنیا به سمت آنان می باشد.

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ علی اصغر اله دانه فرمانده سپاه ناحیه روانسر در مراسم تجلیل از طلاب اهل سنت شهرستان روانسر در ابتدا ضمن تبریک دهه فجر عنوان داشت: جایگاه علمی و حقیقت علم یک جایگاه بزرگ و دارای قدر و ارزش ویژه است.

 

 

 

فرمانده ناحیه روانسر افزود: علم سلطان حقیقت و نور در تاریکی است با این وجود علم و نور هیچ گاه از بین نمی رود و علما همیشه زنده اند کما اینکه در میان ما نباشند.

 

وی با اشاره به اینکه رسالت روحانیون رسالت بزرگی است اظهار کرد: امروزه چشم و گوش دنیا به روحانیت و طلاب است پس بایستی اثرگذار بود و محصور در یک زمان نبود چرا که ایادی استکبار و دشمنان ما اسلام را نشانه رفته اند و می خواهد اسلام را به چالش بکشند.

 

سرهنگ اله دانه با بیان اینکه وظیفه طلاب و روحانیت بسیار بزرگ است عنوان کرد: جریانهای انحرافی می خواهند ما را از دین و حقیقت  به دور دارند اما بی شک ما با علم و آگاهی (عقلانیت) و صد البته امید و توکل به خدا پیروز خواهیم بود.

 

فرمانده ناحیه روانسر در پایان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلام ایران ام القرای حرکت جهانی است افزود: ۲۲ بهمن آغاز یک طلیعه روشن است که با اتکا به خدا و پیروی از ولایت می تواند ما را به ذات الله متصل نماید.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی