آخرین اخبار

29. بهمن 1395 - 15:06   |   کد مطلب: 292271
سراب روانسر: ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان خواستار توجه مسئولین به وضعیت معیشتی و مطالبات مردم استان کرمانشاه شد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته ی شهرستان روانسر ضمن دعوت همگان به وحدت مطالبی را خطاب به مسئولین استانی و منطقه ی اورامانات متذکر شد.

 

 

 

 

ماموستا غفوری در ابتدای ضمن اشاره به شخصیت والا و ممتاز پیامبر مکرم اسلام (ص) عنوان داشت: تکمیل ایمان، با اعتقاد به وحدانیت الله و رسالت پیامبر (ص) امکان پذیر است.

 

خطیب جمعه شهرستان روانسر ضمن بیان اهمیت صلوات در روز جمعه اظهار داشت: صلوات فرستادن در حقیقت طلب کردن رحمت بر خود شخص نیز است چرا که، درود بر پیامبر (ص) سبب پاکی اعمال ونیز قبولی آنها می شود.

 

ماموستا غفوری در ادامه سخنان خود اشاره ی داشت به مشکلات مردم در سطح استان کرمانشاه و افزود: مسئولین بایستی به فکر معیشت مردم باشند و اصلی ترین مطالبات این مردم را پیگیری کنند.

 

وی افزود: موضوع راه آهن استان کرمانشاه، وضعیت بیمارستان روانسر و پیگیری بودجه ی احداث این بیمارستان بایستی در دستور کار قرار بگیرد.

 

امام جمعه شهرستان روانسر در پایان با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با مردم تبریز برلزوم برابری گفتار و عمل خطیبان و مسئولان تأکید کرد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی