آخرین اخبار

10. اسفند 1395 - 22:28   |   کد مطلب: 292360
با حضور ورزشکاران و خانواده های شهدا؛
یادواره ی شهدای ورزشکار در شهرستان روانسر برگزار شد
سراب روانسر: با حضور جمعی از ورزشکاران و خانواده های شهدا، یادواره ی شهدای ورزشکار در شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، در این مراسم که عصر امروز در محل سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان روانسر برگزار شد سرهنگ علی اصغر اله دانه فرمانده سپاه ناحیه روانسر عنوان داشت: وقتی از شهدا یاد میکنیم از یک عظمت بزرگ حرف می زنیم.

 

 

 

 

فرمانده ناحیه روانسر افزود: شهدا، نام آوران حقیقی نظامند و عظمت های را پدید اوردند که بایستی در جای جای نظام دنبال آن بود.

 

وی با بیان اینکه روح ورزش با پهلوانی و قهرمانی سر وکار دارد اظهار داشت: قهرمانان نظام ما، شهدا می باشند همانهای که بر سکوی افتخار کشور جای دارند آنهای که مدالشان پلاکشان شد.

 
سرهنگ اله دانه اظهار نمود: زینت بخش محافل همین شهدا هستند که روح و منش پهلوانی اسلام را زنده کرده اند و با روحیه ی قهرمانی خود سکویی بزرگتر از قهرمانی را برگزیدند.

 

فرنانده ناحیه روانسر در پایان با بیان اینکه شهدا پیشقراولان، پرچمدارن و طلایه داران راستین نظامند افزود: جامعه ورزشی باید روش و منش را از شهدا بگیرند و پیام این یادواره ترویج فرهنگ و نمادهای عظت و عظمت نظام و خونهای پاک به ثمر نشسته است.

در ادامه ی این مراسم ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرشتان روانسر با بیان اینکه تجلیل از روح انسانهای ارزشمند کاری فرهنگی و عام است افزود: شهدا زنده و داری روزی هستند.

 

ماموستا غفوری افزود: بزرگترین سهم شهید این است که هفتاد تن از خانواده ی خود را شفاعت می کند.

 

امام جمعه شهرستان روانسر در پایان افزود: همواره بایستی تلاش کرد که راه و یاد شهدا زنده بماند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی