1. فروردين 1396 - 13:17   |   کد مطلب: 292553
نماینده ی مردم اورامانات در گفت و گوی اختصاصی با سراب روانسر؛
شعار سال مقام معظم رهبری در راستای مشکلاتِ دامنگیر جامعه است/ دیگر زمان عمل کردن است
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی انتخاب شعار سال را از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را متذکر شدن مشکلات مردم به مسئولین دانست.

به گزارش سراب روانسر، شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاص با خبرنگار سراب روانسر ضمن تبریک سال ۹۶ و آرزوی سلامتی و سعادت برای تک تک هم میهنان بالاخص مردم منطقه بیان داشت: با توجه به تأکید دوباره ی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به مقوله اقتصاد مقاومتی و مشکلات منطقه در سال گذشته که به نام اقدام و عمل نامگذاری شد و نامگذاری دوباره به این دلیل بود که مسئولین بی راهه رفته اند هر چند که جناب اقای روحانی از دست رهبر تذکر گرفت.

 

نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی  عنوان داشت: مسئولین بایستی کار بکنند، اکنون دیگر زمان شعار نیست باید بصورت عملی کار انجام داد.

 

نادری اظهار نمود: مسئولین بایستی با تولید و ایجاد اشتغال مملکت را از شر بیکاری که بیداد می کند رها کنند، بایستی چاره ای بیاندیشند.

 

وی افزود: مسئولین چون که در رأس زندگی می کنند، درک مسائل را ندارد که مشکلات معیشتی و بیکاری چه بر سر مردم آورده است، این مشقت مردم را درک نمی کنند چرا که خود در رفاهیات هستند.

 

 شهاب نادری در ادامه به خبرنگار سراب روانسر، گفت: نمونه ی بارز برای بیکاری استان کرمانشاه می باشد، که اکنون با درایت رهبری خود ایشان وارد عمل شده اند و با شعار سال به همگان معظلات و مشکلات را متذکر شدند، باشد که در مدت زمان باقیمانده از دولت کنونی، کاری انجام دهند و در راه تحقق شعار سال حرکت کنند.

 

نادری با بیان اینکه حداقل در دو مقوله ی تولید و اشتغال بایستی هر مسئولی به نوبه ی خود کاری انجام بدهد افزود: متأسفانه شاهد هستیم در نبود کارخانه و کارگاه های تولیدی چه بر سر استان آمده است و این نشان از بی تدبیری مسئولین است، مسولین باید به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توجه بکنند چرا که شعار انتخاب شده از سوی رهبری، در راستای این همه بیکاری جامعه است و این نشان از اگاهی و اشرافیت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دارد.

 

شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در پایان با بیان اینکه راه نجات جوانان در بحث تولید و اشغال است افزود: ما حامی مسئولین خدمتگذار هستیم، حامی آنهایی که دست گیر مردمان مناطق محروم هستند، حامی آن مسئولی که در راستای اهداف و بیانات رهبری پیش می رود هستم، نه مسئولینی که خیانت می کند.