آخرین اخبار

4. فروردين 1396 - 13:40   |   کد مطلب: 292612
سراب روانسر: حسین ویسمرادی از احترام به آرای مردم بعنوان هدف دولتمردان یاد کرد و رعایت امانتداری و صیانت از آرای مردم را از اصلی ترین ضوابط دانست.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روانسر گفت: برگزاری انتخابات در واقع احترام به مردم و نظرات آنان است و برهمین اساس برگزاری انتخاباتی منسجم و قانونمند هدف همه مسئولان است.

 

 

ویسمرادی تاکید کرد: بی طرفی ، امانتداری و صیانت از آرای مردم مهمترین ضوابط در اجرای انتخابات است.

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه در اجرای انتخابات رعایت قانون و قانونمداری ملاک عمل است اضافه کرد: در روند برگزاری انتخابات نباید جانبداری و سلیقه ای عمل شود.

 

ویسمرادی با اشاره به اینکه همه امور انتخابات براساس قوانین اجرا خواهد شد اظهار کرد: حضور مردم در پای صندوقهای رأی موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی و یأس و ناامیدی دشمنان این ملت خواهد شد.

 

فرماندار روانسر در پایان با بیان اینکه برگزاری باشکوه انتخابات و حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رای نشان دهنده پایبندی مردم به آرمانهای والای انقلاب اسلامی است افزود: باید ضمن امانتداری از آرای مردم انتخاباتی برگزار شود که در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی