آخرین اخبار

14. فروردين 1396 - 13:06   |   کد مطلب: 292654
سراب روانسر: امام جمعه روانسر گفت: تحقق شعار سال نیازمند مشارکت ، همراهی و تلاش آحاد جامعه است و تنها وظیفه دولت نیست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری  با بیان اینکه  برای تحقق  این مهم؛  مردم ، تولید کنندگان و مسئولان نقش اصلی را بر عهده دارند افزود: مردم باید با مصرف کالاهای ایرانی ، تولید کنندگان با تولید کالاهای با کیفیت و  مسئولان نیز با حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان زمینه رونق تولیدات داخلی و شکوفایی اقتصاد کشور را فراهم کنند.

 

وی تصریح کرد: مسئولین وظیفه ای سنگین در تحقق شعار (اقتصاد مقاومتی ؛ تولید – اشتغال ) دارند و باید در این راستا تدبیر و  برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

 

امام جمعه روانسر از اقتصاد مقاومتی به عنوان یک راهکار مهم برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور نام برد و ادامه داد: بهبود معیشت و رفاه مردم ، رونق تولیدات داخلی ، مهار تورم و فساد اقتصادی از مهمترین نتایج عملی شدن اقتصاد مقاومتی است.

 

ماموستا غفوری با بیان اینکه ملت ایران باید به توانایی خود تکیه کند و با در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی قدرت خود را در عرصه جهانی افزایش دهد اضافه کرد: در این برهه حساس، ترویج اقتصاد مقاومتی موثرترین راهکار مقابله با تحریم‌ها و تهدیدات اقتصادی دشمنان است تا تحریم را به فرصت تبدیل و جامعه در مسیر بالندگی و شکوفایی حرکت کند

 

وی موفقیت در حوزه تولید و اشتغال را نیازمند بکارگیری بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: امروزه تحقق تولید و اشتغال در کشور ما با در اختیار داشتن نیروی کار آماده و وجود زیر ساخت های فراوان امکان پذیر به نظر می رسد.

امام جمعه روانسر با اشاره به بینش و اشراف همه جانبه مقام معظم رهبری بر تمامی مسائل و ارائه مسیری برای سعادت جامعه، عنوان کرد: دولت و ملت باید با همدلی و همزبانی و  اقدام و عمل در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تلاش کنند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی