آخرین اخبار

16. فروردين 1396 - 10:14   |   کد مطلب: 292667
سراب روانسر: امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم تودیع و معارفه ی فرمانده ناحیه روانسر، بسیج را مکتب ارزش و انسان سازی دانست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه روانسر در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ اله دانه فرمانده پیشین ناحیه روانسر عنوان داشت: بی شک سرهنگ اله دانه فردی انقلابی بودند که در تمامی جبهه ها کوشا و توانا بوده اند.

 

امام جمعه شهرستان روانسر افزود: سپاه مکتب ارزش و انسان سازی است و هر کسی برای این مردم و نظام زحمت بکشد باید قدرش را دانست چرا که این نظام با خون شهیدان آبیاری شده است تا امروز ما شاهده درخت تنومند انقلاب باشیم.

 

ماموستا غفوری اظهار داشت: همه بایستی هوشیار باشیم چرا که دشمنان ما در تمامی مسیرها در صدد دست اندازی به این مرز و بوم می باشند پس مادامی که هوشیار نبود از را حق و راستی فاصله می گیریم.

 

امام جمعه روانسر در پایان بار دیگر ضمن تقدیر از فعالیت های چند ساله ی سرهنگ اله دانه عنوان کرد: فرمانده باید مردمی باشد در جمع مردم حاضر باشد چرا که سپاه مکتبی مردمی و پیرو رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی