آخرین اخبار

16. فروردين 1396 - 10:43   |   کد مطلب: 292668
سراب روانسر: فرمانده سپاه استان کرمانشاه ضمن اشاره به تأکیدات رهبر در نامگذاری سال از اهمیت علم در کنار تولید و اشتغال یاد کرد.

به گزارش سراب روانسر، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه استان کرمانشاه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه روانسر عنوان کرد: مردم اورامانات مردمانی انقلابی می باشند که همواره مشتی محکم بر دهان یاوه گویان زده اند.

 

 

 

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سال 96 بار دیگر موضوع اقتصاد و اشتغال را پیش کشید تا به مسئولین اهمیت این موضوع را گوشزد کند

 

وی افزود: دشمن به ددنبال این است که ما را به سمت غرب سوق دهد و بدنبال فروپاشی و غارت اموال ، اتخاذ تحریم برای از بین بردن اتحاد ما می باشد.

 

سردار ریحانی افزود: شعارهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راهکاری است برای دگرگون کردن وضعیت کشور چرا که ما کشوری هستیم که بحمداله از لحاظ علمی رشد گسترده ی داشته ایم و در صورتی که علم را در زمینه تولید و اشتغال به کار بگیریم می توانیم کاری را از پیش ببریم و دشمن هم از این موضوع واهمه دارد.

 

وی افزود: ما ثابت کرده ایم که با هیچ کشوری قابل قیاس نیستیم و در مقابل یک جنگ تمام عیار با اتکا به اراده ی یک ملت ایستادگی کردیم و بر سکوی غرت و افتخار تکیه زدیم.

 

وی در ادامه به  فعالیت های روحانیت اشاره داشت و افزود: خدا را شاکریم مردمی همیشه در صحنه و آگاه داریم و همواره روحانیت در صف اول نبردها حضور دارد و همین در صحنه بودن و حضور داشتن شرط پیروزی ما می باشد.

 

سردار ریحانی افزود: بسیج نماد اتحاد ، آگاه نمودن و محور اتحاد و همفکری است و همین تفکر و در صحنه بودن نماد عزت و سربلندی ما می باشد.

 

فرمانده سپاه استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه  اقتدار و قدرت ملی بر بستر مردم شکل گرفته است و باید مردم را حفظ کنیم افزود: بایستی به خواسته های مردم توجه داشته باشیم

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی