27. ارديبهشت 1396 - 7:23   |   کد مطلب: 292894
سراب روانسر: عصر دیروز همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در اورامانات به مرکزیت شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در اورامانات به مرکزیت شهرستان روانسر عصر دیروز در مسجد جامع این شهرستان برگزار می شود.

 

در این همایش ملاعبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر با بیان اینکه  وعده خداوند خلف ناپذیر است افزود: خدمت به خلق بایستی برای رضای خداوند باشد و ما بایستی حامی وحدت باشیم.

 

ماموستا غفوری با بیان اینکه وحدت موجود در جامعه در سایه مجاهدت رهبری بدست آمده است افزود: حضور مردم امروز و در این همایش ضمن ایجاد دلگرمی حرکت 38 ساله ی انقلاب را در سایه مجاهدت و حضور تقویت می کند.

 

امام جمعه شهرستان روانسر با اشاره به اینکه انتخاب بایستی موجبات خیر و صلاح مردم را فراهم آورد اظهار داشت: در انتخابات نبایستی خیر و نظر مردم فراموش شود.

 

 

سخنران اصلی این مراسم دکتر ابراهیم عزیزی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان بود که در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر از حضور مردمان مرز دار و انقلابی اورامانات در همایش اظهار نمود: در قانون اساسی به میثاق ملی و دینی مردم اشاره شده است که مردم فردی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب نمایند که طبق اصل  قانون اساسی دارای دو شاخصه ی مدیر و مدبر بودن و دارای قوای اجرایی باشد.

 

 

وی با بیان اینکه توان و مدیریت فرد مورد نظر بایستی طبق اصول و آموزه های اساسی باشد افزود: رئیس جهمور بایستی از جنس مردم و ساده زیست باشد.

 

این حقوقدان برجسته با اشاره به برخی دیگر از شاخصه های انتخابی برای رئیس جهمور اظهار نمود: مدیر باید مکارم اخلاق، کرامت و عزت و حرمت داشته باشد اگر بر اساس اخلاق درست کنیم.

 

وی در ادامه بیان داشت: رئیس جمهور سوگند یاد می کند که مهمترین ویژگی در این سوگند پاسداری از قانون اساسی می باشد.

 

دکتر عزیزی در پایان با بیان اینکه دولت بایستی حامی مستضعفین باشد افزود: شهروند درجه یک و دو نداریم و در دولت جهموری اسلامی همه به یک نگاه دیده می شوند.