آخرین اخبار

18. تير 1396 - 11:59   |   کد مطلب: 293149
در محل اداره تبلیغات اسلامی روانسر
نشست هم اندیشی ائمه جماعت مساجد روانسر برگزار شد
سراب روانسر: در محل اداره تبلیغات اسلامی روانسر نشست هم اندیشی ائمه جماعت مساجد روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، در این نشست حجت‌الاسلام سید جواد موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسرگفت:از صدراسلام تاکنون مساجد از حرمتی عظیم در میان مسلمانان برخوردار بوده و این از برکات مسجد است که همواره شعله ایمان را در دل‌های ما زنده نگه داشته است.

 

 

 

وی افزود: یکی از راه‌های زنده نگهداشتن روحیه دینداری در میان جوانان، تقویت گرایش آنان به مساجد، این پایگاه‌های اصیل دینی است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر تصریح کرد:دشمنان اسلام برای کم رنگ کردن مساجد و دورکردن جوانان از این پایگاه معنوی اجتماعی  با  انواع تهاجمات فکری و فرهنگی، سعی در ربودن این قدرت عظیم، یعنی روحیه جوانی و سرزندگی از جوامع مسلمان داشته‌اند.

 

وی افزود: بنابراین ائمه جماعات و روحانیان و عالمان دینی نقش اساسی در جذب بیشتر جوانان به مسائل معنوی و حضور آنان در مساجد دارند.

 

موسوی در پایان گفت: ائمه جماعات باید به این نکته مهم توجه بیشتری داشته باشند که آنچه بقای مساجد را ضمانت می‌کند، حضور مردمانی است که مسجد را تنها ملجأ و پناهگاه خویش در تندباد حوادث می‌دانند.

 

درادامه این نشست ائمه جماعت به بیان مشکلات خود پرداخته وخواستارتوجه و رسیدگی بیشترمسئولین به مشکلات روحانیون ومساجد شدند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی