آخرین اخبار

20. تير 1396 - 17:37   |   کد مطلب: 293176
سراب روانسر: صبح امروز نشست اصحاب رسانه با نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، روز سه‌شنبه 20 تیرماه 1396 نشستی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل دفتر مراجعات مردمی شهاب نادری در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست نماینده اورامانات با اشاره به نقش رسانه‌ها در پیشرفت و توسعه گفت:هنگامی که هجمه و تخریبی در فضای مجازی و حقیقی صورت می گیرد، تنها رسانه است که می تواند شفاف‌سازی کرده و اثبات کنند موضوعی حقیقت دارد یا خیر.

نادری به بازدید اصحاب رسانه اورامانات از صحن مجلس پرداخت و گفت: شما با فعالیت خبرگزاری خانه ملت آشنا شده اید و از نزدیک نیز با تهیه خبر سروکار داشته اید، می دانید که آمارها و ارقام خوبی درخصوص آسیب های اجتماعی و وضعیت اقتصادی در اورامانات وجود ندارد،متاسفانه ما پیشرفت قابل توجهی نداشته ایم و امتیازات و اعتبارات کسب شده برای منطقه در جایی دیگر و منطقه ای دیگر استفاده شده است!

نادری با اشاره به تذکرات خود در مجلس گفت: اگرچه گاهی با تندی تذکری می دهم و با وزارتخانه درگیر می شوم، اما همین تذکرات و نامه نگاری هاست که منجر به نتیجه مثبت می گردد.

نادری در ادامه به پیشرفت در شهرک های صنعتی منطقه اشاره کرد و گفت:قول خواهم داد درهمه شهرهای اورامانات پیشرفت قابل توجهی در خصوص تحولات منطقه خواهید دید.

وی ادامه داد: اگر تلاشی در جهت پیشرفت و توسعه منطقه نداشته باشیم، نسل آینده ما نسل سوخته ای خواهد بود که در کمترین امکانات زندگی خواهد کرد.
شهاب نادری به کم کاری برخی از مسئولان سطح شهرستان و استان اشاره کرد و گفت:بیشتر مسئولین پاسخگوی نیازها و مشکلات منطقه نبوده اند و کم کاری آنان مزید بر علت شده و متاسفانه شاهد پسرفت هستیم.مسئولان و مدیران متاسفانه برای حفظ میز خود حاضر به انجام هر کاری هستند.

نادری در پایان به جذب 45 میلیاردی برای ساخت و بهره برداری پد هلیکوپتر و آشیانه هلیکوپتر اشاره کرد و گفت: تا کنون 2/5 میلیارد برای این آشیانه هزینه شده است.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی