آخرین اخبار

25. تير 1396 - 15:32   |   کد مطلب: 293202
سراب روانسر: نماینده مردم اورامانات درمجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت فعلی اورامانات به تحول ورشد بیشتری نیازداردو این میسر نمی شود مگر اینکه همت مدیران و حمایت مردم به طور جدی و بیش از پیش وجود داشته باشد.

به گزارش سراب روانسر، شهاب نادری در جمع اصحاب رسانه منطقه اورامانات  با بیان اینکه در راستای توسعه گام های موثری برداشته شده است افزود: با توجه به عمق محرومیت ها این مهم کافی نیست و برای حل مشکلات منطقه باید تلاش مضاعفی صورت گیرد.

 

 

نماینده مردم شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی،به حضور مسئولان کشوری برای توسعه وحل مشکلات منطقه اشاره کرد و اظهارداشت : تاکنون با حضور مسئولان کشوری در منطقه اقدامات خوبی در حوزه های مختلف صورت گرفته ودر آینده نزدیک نیز شاهد حضور دولتمردان ومسئولان کشورخواهیم بود که حضور آنان می تواند برای توسعه وتحول در منطقه موثر باشد.

 

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی  به مزیت های گردشگری منطقه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: توسعه این منطقه باید برمحور سرمایه گذاری وگردشگری باشد.

 

نادری  افزود: توجه و تمرکز در سرمایه گذاری و رونق گردشگری در محور اقتصاد مقاومتی می تواند  تحول بزرگی در اشتغالزایی داشته باشد.

 

وی به اهمیت صنایع دستی منطقه اورامانات اشاره کرد وگفت: صنایع دستی متنوعی در این منطقه وجود دارد  که در اثر بی توجی بسیاری این صنایع دستی ازبین رفته اند.

 

نایب رییس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی به تمهیدات و در اختیارقراردادن مکان  مناسب برای عرضه صنایع دستی ومحصولات محلی در تهران برای متقاضیان منطقه اورامانات واستان کرمانشاه خبرداد و افزود: کسانی که تمایل دارند می توانند تابستان امسال از مکان و اسکان رایگان برای عرضه وفروش صنایع دستی و محصولات محلی خود  استفاده  کنند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی