آخرین اخبار

25. تير 1396 - 15:39   |   کد مطلب: 293203
سراب روانسر: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف چهار دستگاه خودروی سرقتی پراید در و دستگیری یک متهم ۳۶ ساله خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ "عزیز الهیاری  " اظهار کرد: عوامل گشت یگان امداد شهرستان روانسر حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی اعلامی پراید که دارای سابقه سرقت بوده، برخورد می کنند.

 

 

 

 

وی افزود: نیروهای پلیس به راننده خودرو دستور توقف می دهند، اما راننده با بی توجهی اقدام به فرار می کند، لذا سریعاً با تعقیب و مراقبت و بستن راه های خروجی سطح شهرستان، خودرو توسط عوامل یگان امداد و همکاری گشت کلانتری متوقف و سرنشین آن دستگیر می شود.

 

وی ادامه داد: در این عملیات یک متهم ۳۶ ساله که پیش از این نیز سابقه کیفری داشته است، دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی می شود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر با بیان اینکه نفر دستگیر شده در بازجویی های پلیس به سرقت چهار دستگاه خودروی پراید و سرقت لوازم خودرو در سطح استان اعتراف کرده است، گفت: مالکان خودروها شناسایی و پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

 

سرهنگ الهیاری از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق سامانه تلفنی فوریت های پلیسی ۱۱۰ به اطلاع پلیس رسانده تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی مناسب صورت گیرد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی