آخرین اخبار

2. شهريور 1396 - 12:18   |   کد مطلب: 293372
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر ضمن تبریک هفته ی دولت، اهم برنامه های دولت دوازدهم را مسئله ی اشتغال دانست.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر، ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن هفته ی دولت به برخی از طرح های در دست افتتاح طی این هفته اشاره کرد.

 

 

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه طرح گازرسانی به روستاهای شهرستان روانسر از لحاظ هزینه، بیشترین اعتبار را به خود اختصاص داده است افزود: در ادامه بهره برداری از فاز اول طرح تعریض و روکش آسفالت محور حسن آباد – روانسر و روانسر – سه راهی بنچله با اعتبار 97 میلیارد ریال و ساختمان شهرداری را می توان در ردیف بعدی بعنوان طرح های بزرگ از لحاظ اعتبار قرار داد.

 

ویسمرادی در پاسخ به سوال خبرنگار سراب روانسر مبنی بر اولویت اصلی دولت دوازدهم عنوان نمود: مهمترین مسئله در دولت، موضوع اشتغال می باشد که تمامی مسائل بایستی به نوعی در جهت اشتغال حرکت کنند.

 

فرماندار روانسر اشتغال را بعد از امنیت مهمترین دغدغه ی دولت دانست و افزود در دولت دوازدهم تمامی تلاش مجموعه ی فرمانداری پیگیری مسئله ایجاد اشتغال در شهرستان می باشد.

 

حسین ویسمرادی فرماندار روانسر در پایان در خصوص سوال خبرنگار سراب روانسر مبنی بر اینکه مهمترین اقدامی که در طول دوران مدیریت خود در سمت فرمانداری انجام دادید چیست؟ و آیا فکر می کنید در دولت جدید هم فرماندار بمانید یا خیر؟ بیان داشت:موضوع بیمارستان شهرستان روانسر نقطه قوت دوران مدیریت خود در سِمت فرمانداری روانسر دانست و افزود: تکمیل بیمارستان شامل دو مرحله است ساخت و تجهیز که به احتمال قوی حضور بنده در سمت فرمانداری شهرستان به زمان تجهیز نرسد این نوید را به مردم و همشهریان خواهم داد که طی ماه های آینده وزیر بهداشت جهت رسیدگی و تسریع در روند کار به شهرستان خواهد آمد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی