آخرین اخبار

3. شهريور 1396 - 19:03   |   کد مطلب: 293375
سراب روانسر: دین مبین اسلام دین اتحاد ، برادری و رحمت و مهربانی است.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اضافه کرد: شهدای ایران اسلامی در تثبیت و استمرار این نظام نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و شهیدان رجایی و باهنر نیز اسوه های تواضع و فروتنی هستند.
وی تصریح کرد: با آغاز فعالیت دولت دوازدهم ضرورت دارد خدمت رسانی به مردم با جدیت در دستور کار باشد و به معیشت و رفاه مردم و رونق تولید و اشتغال توجه ویژه تری بشود
امام جمعه روانسر احداث بیمارستان روانسر را خواسته اصلی و دیرینه این مردم عنوان کرد و اظهار داشت: مردم این شهرستان قدردان خدمات نظام هستند و وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده اند و باید دولت برای احداث بیمارستان روانسر نگاه ویژه ای داشته باشد.
ماموستا غفوری فعالیت پزشکان را ضامن سلامت جامعه‌ دانست و اضافه کرد: قدردان تلاش ها و زحماتی پزشکانی هستیم که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به مردم تلاش می کنند
وی ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی خاطر نشان کرد: دین مبین اسلام دین اتحاد ، برادری و رحمت و مهربانی است.
امام جمعه روانسر با بیان اینکه شگفت انگیزترین حکمتی که در حج مشهود است، احساس وحدت و همبستگی میان آحادمردم است گفت: کنگره عظیم حج هر ساله باشکوه خاصی برگزار می شود و پیام همبستگی و اتحاد را به گوش مستکبران جهان می رساند و سربلندی دین مبین اسلام را به همراه دارد.
ماموستا ملا عبدالله غفوری ادامه داد : تقوا ، راستگو بودن ، وفای به عهد، انجام فرایض دینی ، اخلاق و رفتار نیکو ، ذکر و یاد خدا و توبه از گناه منشور سعادت و خوشبختی انسان است.
وی تصریح کرد: انسان با اعمال نیک و شایسته در دنیا می تواند زندگی ارزشمندی در قیامت برای خود فراهم کند.
فرماندار روانسر نیز در خطبه های قبل از نماز جمعه این شهرستان گفت: تولید ، اشتغال و سرمایه گذار در اولویت فعالیت های دوازدهم است
حسین ویسمرادی افزود: دولت یازدهم در چهار سال گذشته خدمات خوبی را به مردم این شهرستان ارائه داده است و تلاش ها برای توسعه و پیشرفت شهرستان همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی