آخرین اخبار

5. شهريور 1396 - 7:59   |   کد مطلب: 293381
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
مسئولان روانسر با امام جمعه روانسر دیدار کردند
سراب روانسر: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان روانسر با امام جمعه این شهر دیدار کردند

به گزارش سراب روانسر،ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر در این دیدار گفت: بصیرت ، تدبیر و آینده نگری لازمه و اصول کار مدیران است.

 

ماموستا ملا عبدالله غفوری خدمت به مردم را یکی از واجبات مسلم برای مسوولان نظام دانست و از همه آنها خواست در خدمت رسانی به مردم همانند گذشته سعی و تلاش کنند.

 

وی تصریح کرد: مدیران باید تکریم ارباب رجوع ، احساس مسئولیت و ادای وظیفه را در همه حال در اولویت فعالیتهای خود قرار دهند و برای پیشبرد امور توان خود را بکار گیرند.

 

ماموستا غفوری با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی نظام ارزشها و نظام اجرای عدالت است اضافه کرد: ما باید در مقابل خیرات و برکات انقلاب اسلامی شکر گذار باشیم.

 

وی یادآور شد: مردم شهرستان روانسر شایان خدمات بیشتری هستند و توانمندیهای کشاورزی و گردشگری این شهرستان زمینه را برای توسعه فراهم کرده است.

 

امام جمعه روانسر گفت: احداث بیمارستان در شهرستان روانسر خواسته اساسی  و به حق این مردم است و باید در اولویت برنامه های کاری باشد

 

 

امام جمعه روانسر گفت: احداث بیمارستان در شهرستان روانسر خواسته اساسی  و به حق این مردم است و باید در اولویت برنامه های کاری باشد

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی