آخرین اخبار

21. شهريور 1396 - 12:23   |   کد مطلب: 293466
سراب روانسر: امام جمعه روانسر گفت: خدمت کارکنان نيروي انتظامي به مردم صادقانه و خالصانه است.

به گزارش سراب روانسر، ظهر دیروز فرمانده انتظامي شهرستان روانسر به همراه هيئت رئيسه با امام جمعه شهر روانسر ديدار کردند ماموستا "ملا عبدالله غفوری" در این دیدار با تبريک انتصاب جدید فرمانده انتظامی شهرستان روانسر، از تلاش هاي شبانه روزي و مجاهدانه کارکنان نيروي انتظامی شهرستان در راستاي برقراري امنيت مطلوب تقدير کرد و گفت: مقوله امنيت از ضروريات جامعه است که به شکر خدا پليس شهرستان توانسته با جديت به اين مهم دست يابد.

 

وي افزود: امروز کارکنان نيروي انتظامي خدمت صادقانه و خالصانه برای مردم انجام می دهند و مردم شهرستان نيز از عملکرد اين نيرو راضي و خشنود هستند.

 

ماموستا غفوری کار در نيروي انتظامي را عبادت دانست و اظهار کرد: لازم است اعمال خود را با نيت الهي و قصد قربت انجام دهيد چرا که کار براي رضاي خداوند، ماندگار و اجر اخروي دارد.

 

فرمانده انتظامي شهرستان روانسر نیز در اين ديدار گفت: برنامه هايي براي تامين امنيت مطلوب و در خور شأن و منزلت شهروندان شهرستان تهيه و تدوين شده است و با تلاش شبانه روزي و همراهي مسئولان و مشارکت مردم اجرايي خواهد شد.

 

سرهنگ "محمد قنبری" همکاري و مشارکت مردم با پليس را چشمگير دانست و افزود: امنيت يک محصول جمعي و توليد مشارکتي است که با مشارکت تمامي آحاد جامعه تحقق مي يابد.

 

وي خاطرنشان کرد: در تلاش هستيم تا اقدامات پليس شهرستان، رضايتمندي مردم را به همراه داشته باشد و سرمايه اجتماعي پليس را افزایش دهد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی