آخرین اخبار

3. مهر 1396 - 8:46   |   کد مطلب: 293524
سراب روانسر: با حضور خانواده شهدای مدافع حرم و به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای پایگاهی در شهرستان روانسر برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، یادواره شهدا حوزه حضرت زهرا (س) با حضور خانواده سردار شهید حاج حسین علیخانی از شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه و سخنرانی حجت اسلام و المسلمین مهدی عزتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه روانسر برگزار در سالن 9 دی ناحیه روانسر برگزار شد.

 

 

 

حجت اسلام و المسلمین مهدی عزتی در این مراسم با اشاره به فداکاری های شهدا گفت: اگر امروز در کشور عزت، امنیت و آسایش داریم همه از برکت خون و از خودگذشتگی شهدا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید عزتی افزود: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا به این درجه رسیدند، اگر بخواهیم در درگاه الهی ارزشمند شویم باید ارزش خودمان را نشان دهیم.

 

وی شهدا را از اولین کسانی که به بهشت وارد می شوند معرفی کرد و افزود: شهیدی را سراغ ندارید که قبل شهادت پاک نشده باشد یقینا قبل شهادت پاک شده و به این توفیق نائل شده است.

 

 

وی ادامه داد: همه ما خواهیم مرد و یه یک روزی از این دنیا خواهیم رفت و باید در همه حال آماده بود انجای که اباعبدالله الحسین شب هنگام وقتی خواب با این بیان چه بسا که من سر بر بالش بگذارم و فرصتی برای بلند شدن نداشته باشم مرگ را اینگونه احساس می کردند انسانی که خدای باشد رنگ و بوی خدای بگیرد همیشه به یاد مرگ است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه روانسر افزود: چه خوب است انسان وقتی از این دنیا برود به صورت خدا نگا کند و توجه به خدا جلب شود یکی از مقام های شهید «ينظر في وجه الله» شهادت کار هرکسی نیست و قدرتی بزرگ خواهد خواست که در راه خدا فدا شوید

 

 

وی در ادامه به واقعه کربلا در سال 61 هجری پرداخت

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی