آخرین اخبار

15. مهر 1396 - 10:54   |   کد مطلب: 293574
سراب روانسر: بمناسبت هفته ناجا، صبحگاه مشترک نیروی های مسلح در شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، در مراسم صبحگاه نیروی مسلح در شهرستان روانسر، سرهنگ محمد قنبری فرمانده انتظامی شهرستان روانسر ضمن تبریک هفته ناجا عنوان کرد: نیروی انتظامی با تنوع ماموریتها توانسته رضایت فرمانده کل قوا را جلب کند که این موضوع بزرگترین مدال افتخار برای این نیرو است.

 

 

در ادامه ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر با بیان اینکه عوامل انتظامی از مردم می باشند و در میان مردم حضور دارند اظهار کرد: ما مدیون خدمات نیروهای مسلح هستیم. وی افزود: امنیت سرآمد تمام امور است، و بایستی تمامیت این ارزش از هر سمت و سو حفظ شود.

 

ماموستا غفوری با گرامیداشت یاد و خاطره ی تمامی شهدا ، خصوصأ شهدای نیروی انتظامی افزود: وظیفه مردم و مسئولین حفظ بصیرت و آگاهی بخشی است تا بتوان ضمن حفظ ارزش های اسلامی در مسیر تعالی گام برداشت.

 

حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در ادامه ی این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدایی که بخاطر این مرز و بوم از جان خود گذشتند، هفته ی ناجا را تبریک گفت. فرماندار روانسر با بیان اینکه امروزه اقتدار و جایگاه ما در دنیا تثبیت شده است و همه قدرت های جهانی به این موضوع پی برده اند یادآور شد: بایستی پاسدار رهبری، وحدت و تمامیت ارضی ایران اسلامی باشیم.

 

ویسمرادی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور مردم و در صحنه بودن ملت ایران اسلامی یاد کرد و افزود: دشمن بداند، علیرغم همه ی ترفند ها نمیتوانند خللی در میان این ملت ایجاد کند و با حضور همه نیروهای نظامی و انتظامی و مردم به همه ی ترفندها جواب خواهیم داد.

 

فرماندار روانسر در پایان ضمن دعوت مردم برای حضور در تمامی زمینه ها تصریح داشت: جمهوری اسلامی خدشه ناپذیر است با این وجود می طلبد، همه ی ما به زحمات و خدمات آشنا باشیم تا کسی توان رخنه در میان "ما" را نداشته باشد

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی