آخرین اخبار

9. آبان 1396 - 7:11   |   کد مطلب: 293681
سراب روانسر: رحمانی مدیر آبفای شهر جوانرود از کاهش بیش از 50 درصدی چشمه کاوات از منابع تامین آب شرب شهر جوانرود خبر داد .

به گزارش سراب روانسر، علی رحمانی مدیر آبفای شهر جوانرود در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر اظهار داشت: در هر ثانیه70 لیتر آب از چشمه کاوات برداشت می شود اما متاسفانه با کاهش چشمگیر به کمتر از 35 لیتر در ثانیه افت پیدا کرده و با توجه عدم بارش نزولات آسمانی پیش بینی می گردد کاهش مجدد به همراه داشته باشد .

 

 

 

وی افزود: این موضع از منظر تامین آب شرب نگرانی قابل توجه برای این امور وشهروندان را به دنبال دارد.

رحمانی اظهارداشت :  با مدیریت مصرف بر شبکه و کنترل منابع توزیع از یکطرف وهمکاری شهروندان درنحوه مصرف می تواند تاحدودی  از کمبود آب شرب جلوگیری می شود.

 

مدیرامورآب وفاضلاب شهر جوانرود خاطر نشان کرد: مدیریت مصرف و پرهیز جدی از مصارف غیرضروری در سطح شهرستان توسط شهروندان شهرو روستا امری ضروری است که با رعایت الگو مصرف ونکات یادشده کمک شایانی درجبران کمبود خواهد داشت.

 

رحمانی گفت : تامین منابع آب شرب با هزینه های قابل توجه مواجه است  و نیاز است شهروندان از مصارف غیرمتعارف از جمله شستن کوچه و خیابان و حیاط و شستن وسیله نقلیه و .....جدا پرهیز نمایند در غیر اینصورت باید کمبود اب  و افت فشار اب در سطح شهر  از جمله نقاط مرتفع شهر باعث اختلال در شبکه توزیع می شود وبدنبال آن برای بخشی ازمناطق شهر افت فشار وگاهی هم قطعی موقت آب بدنبال خواهد داشت.

 

 مدیر امور آب و فاضلاب شهر جوانرود تصریح کرد : شهر جوانرود با بیش از 13500 مشترک و 35 روستا در سطح شهرهای جوانرود و روانسر ازخدمات آب شرب بهداشتی برخوردارند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی