9. آبان 1396 - 13:32   |   کد مطلب: 293683
سراب روانسر: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف آدم ربایی 600 میلیارد ریالی توسط ماموران انتظامی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، سردار "منوچهر امان اللهی" سه شنبه در جمع خبرنگاران در این رابطه توضیح داد: در این آدم ربایی نافرجام، سه زن و یک مردم با هدف انتقال 600 میلیارد ریال سند، اقدام به ربودن یک زن 80 ساله کردند.

 

 

 

وی با بیان اینکه پیز زن ربوده شده در آمریکا زندگی می کند و برای فروش املاکش به کرمانشاه سفر کرده است، گفت: آدم ربایان روز گذشته با تنظیم یک قرار سوری با زن و وکیلش آنان را سوار بر یک خودرو ام وی ام کردند و پس از طی مسافتی وکیل را از ماشین بیرون انداختند و پیرزن را ربودند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: متهمان فرد ربوده شده را به یک منزل در محل های حاشیه ای شهر منتقل کردند، که اهالی محل به آنان مشکوک شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

 

سردار امان اللهی ادامه داد: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و 2 زن و یک مرد را که در حال فرار بودند دستگیر کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: عوامل پلیس پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، وارد منزل مورد نظر شدند و ضمن رها سازی فرد ربوده شده، دیگر متهم این پرونده را نیز دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: تحقیقات به منظور شناسایی دیگر عوامل دخیل در پرونده با همکاری دستگاه قضایی همچنان ادامه دارد.