12. آبان 1396 - 14:36   |   کد مطلب: 293693
امام جمعه شهرستان روانسر:
حضور در مراسم 13 آبان وظیفه ی ملی است
سراب روانسر: ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه شهر روانسر از مردم جهت حضور در مراسم 13 آبان، دعوت بعمل آورد.

به گزارش سراب روانسر، ملاعبدالله غفوری امام جمعه شهر روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر ضمن توصیه مردم به ایمان و تقوای الهی و رعایت شئونات اسلامی پرهیزکاری و ترس از خدا را مهمترین خصلت مسلمانان دانست.

 

 

 

 خطیب جمعه روانسر با بیان اینکه پایبندی به تقوا، دین‌داری و اجرای تعالیم اسلامی و دستورات دینی ضامن سعادت و رستگاری انسان در دنیا و آخرت است افزود: انسان پزهیزکار همیشه به اصول و عقاید خود پایبند است.

 

امام جمعه شهر روانسر در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی بیان داشت: همه ی ما بایستی بسیجی وار در دفاع از آرمانهای نظام و انقلاب در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: بسیج دربردارنده ی مجموعه ای از افراد متعهد، کاردان، پرانگیزه، ایثارگر و مسئولیت پذیر است که آماده خدمت گذاری و مشارکت در امور سیاسی و اجتماعی می باشند.

 

ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر در پایان از عموم مردم شهرستان روانسر دعوت نمودند در مراسم گرامی داشت یوم الله ١٣ آبان که همزمان با سراسر کشور صبح روز شنبه ١٣آبانماه جاری در مقابل ساختمان فرمانداری برگزار می شود شرکت نمایند.

 

به گزارش سراب روانسر: به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی، بیانیه ای توسّط دانش آموز بسیجی در مصلّی جمعه قرائت شد.