آخرین اخبار

13. آبان 1396 - 7:01   |   کد مطلب: 293695
سراب روانسر: در شورای پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی که به ریاست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و با حضور اعضای شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، در شورای پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی از کتاب «پدافند غیرعامل، استراتژی های توسعه و امنیت منطقه شهری» که توسط مؤلفان استانی تألیف شده رونمایی شد.

 

کتاب «پدافند غیرعامل، استراتژی های توسعه و امنیت منطقه شهری» اثر دکتر پورمحمدی ریاست دانشگاه تبریز و دکتر کیومرث ملکی می باشد که از 4 فصل مهم تشکیل شده است.

 

فصل اول این کتاب در خصوص اهمیت و ضرورت پدافند غیرعامل و مؤلفه های آن است و فصل دوم آن به طور تخصصی به الزامات محیط شناسی در منطقه شهری می پردازد.

 

در فصل سوم راهبردهای اساسی در پدافند غیرعامل و در فصل چهارم سیر تاریخی پدافند غیرعامل و دفاع در شهر و منطقه تشریح شده است.

 

مدیرکل پدافند غیرعامل در رونمایی این کتاب با اشاره به ظرفیت استانی در خصوص دانش پدافند غیرعامل افزود: باید از ظرفیت دانشگاههای استان در خصوص پدافند غیرعامل نهایت استفاده را بکنیم.

 

در این جلسه که جمعی از اساتید دانشگاه تبریز حضور داشتند بر پتانسیل بالای دانشگاههای استان در خصوص دانش افزایی و تولید محتوا تأکید شد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی