18. آبان 1396 - 13:19   |   کد مطلب: 293718
سراب روانسر: با حضور اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان برگزار شد

به گزارش سراب روانسر،  حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر افزود: در مرحله اول توزیع اعتبارات از محل تملک دارایی ها بیش از 55 میلیارد و 699 میلیون ریال برای اجرای 108 طرح و پروژه مصوب شده که مواقفت نامه 17 میلیارد و 340 میلیون ریال آن مبادله شده است.
وی با تاکید بر تسریع در جذب اعتبارات تصریح کرد: با اختصاص این اعتبار دستگاه های اجرایی می توانند قرارداد اجرای پروژه ها را آغاز نمایند.
فرماندار روانسر مهم‌ترین این طرح‌ها را اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای روانسر و شاهو، توسعه و بازسازی پروژه های آبرسانی روستاهای آبدار، آبرسانی سیار روستاهای شهرستان، اجرا و تهیه طرح‌ هادی، تعمیر و تجهیز مساجد 12 روستای شهرستان اعلام کرد.
فرماندار روانسر ادامه داد: 69 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات استفاده متوازن برای اجرای 18 پروژه در نظر گرفته شده که با تخصیص اعتبارات عملیات اجرایی آنها نیز آغاز خواهد شد.
ویسمرادی بیان داشت: در مجموع 12 میلیارد و 469 میلیون ریال اعتبار برای روانسر تصویب شده که تخصیص کامل این اعتبارات روند توسعه و عمران این شهرستان را شتاب می بخشد.
وی گفت: اجرا و تکمیل طرح های هادی سه روستا، افزایش ظرفیت مخازن آب شرب شهر شاهو، اصلاح شبکه آب شهر روانسر، اجرای طرح های عمران شهری در شهرهای روانسر و شاهو از جمله ساماندهی ورودی شهر از میدان اورامان تا سراب جابری، ساماندهی سراب روانسر، تکمیل کنارگذر و ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری، احداث مدرسه هشت کلاسه در محله صالح آباد روانسر، تکمیل پایگاه فوریت های پزشکی نهرابی و تکمیل و توسعه شهرک صنعتی از جمله طرحهایی است که از محل اعتبارات استفاده متوازن اجرایی می شوند.