آخرین اخبار

26. آبان 1396 - 17:49   |   کد مطلب: 293755
جانشین هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طی 2 روز گذشته بیش از 100 تن بار و اقلام کمکی از طریق پنج فروند بالگرد با 50 سورتی پرواز به مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی و بخش ازگله ارسال شده است.

به گزارش سراب روانسر، سرتیپ دوم خلبان هاشمعلی قاسمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ازگله افزود: این بالگردها به منظور کمک رسانی بهتر و سریعتر از سوی نیروی زمینی و هوا فضای سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به زلزله زدگان استان کرمانشاه اعزام شده است.
وی تصریح کرد: بعد از وقوع زلزله به استان کرمانشاه اعزام شدیم و در گام اول مجروحان زلزله را به مرکز استان انتقال دادیم و سپس در راستای انسجام و هماهنگی بیشتر اقلام و محموله ها را انتقال دادیم.
جانشین هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: به منظور سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به زلزله زدگان ابتدا محموله ها را به روانسر انتقال دادیم و از روز گذشته نیر این اقلام و کمک ها به شهرستان ثلاث باباجانی و بخش ازگله انتقال داده می شود.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب استان کرمانشاه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده که از جمله آن می توان به تخریب کلی و جزیی بیش از 31 هزار واحد اشاره کرد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی