2. آذر 1396 - 8:00   |   کد مطلب: 293779
سراب روانسر: ماموستا شهبازی بمناسبت نابودی داعش در بلاد اسلامی، از داعش بعنوان گروهی یاد کرد که در مقابل اصل (اسلام) حاشیه بود.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تبریک نابودی داعش در بلاد اسلامی اذعان داشت: بی شک امت اسلامی همواره پیروز است.

 

 

دبیر شورای روحانیت روانسر با اشاره به آیه ی صریح قرآن مجید که خداوند می فرماید " اِنَ هذِهِ اُمَتُکُم اُمَةً وَحِدَةً " تصریح داشت: حکومتی که اسلامی باشد همواره با خدا می باشد و هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد.

 

وی افزود: داعش در حاشیه قرار دارد و نمی تواند در مقابل اسلامی قرار بگیرد که اصل است و خداوند از آن بعنوان امتی واحد یاد کرده است.

 

ماموستا شهبازی با بیان اینکه با درایت رهبری و تلاش رزمندگان اسلام و دعای خیر مسلمین داعش در بلاد اسلامی از بین رفته است افزود: بی شک پایه های داعش در بلاد اسلامی از بین رفته است و به یاری خداوند دیگر شاهد ریشه زدن این گروهک ملعون در کشورهای اسلامی نخواهیم بود.

 

دبیر شورای روحانیت در پایان با بیان اینکه خداوند با صابران است افزود: هموراه انتظار می رود مردم در مقابل توطئه های احزاب و گروه های فرقه مقاومت کنند چرا که پیروزی با اسلام است