آخرین اخبار

5. آذر 1396 - 13:05   |   کد مطلب: 293802
سراب روانسر: سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم 5 آدر در روانسر عنوان کرد: عملیات کربلا 5 یاد آور دلاور مردی، رزمندگان اورامانات است

به گزارش سراب روانسر، همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین اجتماع عظیم بسیجیان شهرستان روانسر در سالن 9 دی  برگزار شد.

 

 

سید قاسم جاسمی نماینده مردم  کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی، در جمع بسجیان شهرستان روانسر به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

 

جاسمی در ابتدا ضمن تبریک هفته ی بسیح عنوان نمود: جوانان و نوجوانانی از خطه ی سرسبز اورامانات همواره در خدمت بسیج بوده اند که نمونه آنها در بسیج کم است.

 

 

نمانیده مردم استان کرمانشاه با اشاره به عملیات کربلای 5 عنوان داشت: جوانان  و رزمندگان اورامانات نقشی پر رنگ در این عملیات داشتند.

 

مردم هموراه پیش تاز در خدمات رسانی بوده اند

 

 وی با بیان اینکه مردم همواره حامی نظام بوده اند افزود: مردم در زلزله اخیر نشان دادن که ظرفیت و ولایت مداری چقدر است.

 

جاسمی تصریح داشت: مردم پیشتازتر از مدیران دولتی و مسولان حضور داشتند کما اینکه هموراه اینگونه بوده است و این مردم بوده اند که موجبات ظفر را فراهم آورده اند.

 

عضو کمیسیون امنین ملی مجلس با بیان اینکه از روز پیروزی انقلاب تاکنون یک حرکت و شجره طیبه در بنیان انقلاب شکل گرفته است افزود: در دفاع مقدس خون ها در یک سنگر ریخته شد مردم مجاهدت کردند و همین موضوع اتحاد این ملت را رقم زد.

 

وی یادآور شد: در سنگرها مناعت طبع مردم، ایثار و از خودگذشتگی مردم نمایان بود و همین موارد، الگوی مناسب برای دنیای اسلام است.

 

با وحدت و لطف خدا طومار داعش در هم پیچیده شد

 

 

جاسمی در ادامه افزود: اگر چه فرزند ناخلف آمریکا و اسرائیل (داعش) به لطف خداوند و تلاش نیروهای اسلامی در کشورهای اسلامی برچیده شد، اما بایستی هوشیار بود.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی