آخرین اخبار

9. آذر 1396 - 12:29   |   کد مطلب: 293817
سراب روانسر :رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسربه مناسبت فرارسیدن هفته وحدت گفت: هفته وحدت ومیلاد پیامبراکرم(ص) از مهمترین راه های ایجادوحدت میان مسلمان است .

به گزارش سراب روانسر، حجت‌الاسلام سیدجوادموسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر افزود:وحدت تأثير بسيار مهم و ارزشمندي در اعتلا و عزت و سربلندي مسلمان در جهان كنوني داردو توطئه‌هاي تفرقه افکنانه هر روزه دشمنان اسلام  را نقش بر آب خواهد كرد.

 

 

وی افزود: وحدت‌ اسلامي‌ يكي‌ از مهم‌ترين‌ ضرورت‌هاي‌ تاريخي‌، اجتماعي‌ و سياسي‌ مسلمانان‌ در جهت‌ ايستادگي‌ و پويايي‌ و هويت‌ امت‌ اسلامي‌ و از مهم‌ترين‌ عوامل‌ عزت‌ و پيروزي‌ آنها در همه صحنه‌هااست.

 

موسوی تصریح کرد:اختلاف‌ در امور دين‌، كه‌ موجب‌ انشعابات‌ فكري‌ و گرايش‌هاي‌ فرقه‌اي‌ مي‌شود از نظر اسلام‌ مردود و منهي‌ است‌.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسراظهارداشت:از ديدگاه قرآن واسلام ناب محمدی(ص)اصل بر وحدت و يكپارچگي امت است و به همين دليل خداوند پيامبران را براي رفع اختلاف بین امت خودفرستاده است.

 

موسوی درپایان گفت: پیامبر اکرم (ص) به عنوان خاتم پیامبران بهترین الگو و اسوه برای تمام انسان ها در تمامی اعصار است و تنها راه سعادت و بهروزی در گرو پیروی از دین مبین اسلام و سنت حضرت محمد (ص) است.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی