9. آذر 1396 - 12:29   |   کد مطلب: 293817
سراب روانسر :رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسربه مناسبت فرارسیدن هفته وحدت گفت: هفته وحدت ومیلاد پیامبراکرم(ص) از مهمترین راه های ایجادوحدت میان مسلمان است .

به گزارش سراب روانسر، حجت‌الاسلام سیدجوادموسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر افزود:وحدت تأثير بسيار مهم و ارزشمندي در اعتلا و عزت و سربلندي مسلمان در جهان كنوني داردو توطئه‌هاي تفرقه افکنانه هر روزه دشمنان اسلام  را نقش بر آب خواهد كرد.

 

 

وی افزود: وحدت‌ اسلامي‌ يكي‌ از مهم‌ترين‌ ضرورت‌هاي‌ تاريخي‌، اجتماعي‌ و سياسي‌ مسلمانان‌ در جهت‌ ايستادگي‌ و پويايي‌ و هويت‌ امت‌ اسلامي‌ و از مهم‌ترين‌ عوامل‌ عزت‌ و پيروزي‌ آنها در همه صحنه‌هااست.

 

موسوی تصریح کرد:اختلاف‌ در امور دين‌، كه‌ موجب‌ انشعابات‌ فكري‌ و گرايش‌هاي‌ فرقه‌اي‌ مي‌شود از نظر اسلام‌ مردود و منهي‌ است‌.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسراظهارداشت:از ديدگاه قرآن واسلام ناب محمدی(ص)اصل بر وحدت و يكپارچگي امت است و به همين دليل خداوند پيامبران را براي رفع اختلاف بین امت خودفرستاده است.

 

موسوی درپایان گفت: پیامبر اکرم (ص) به عنوان خاتم پیامبران بهترین الگو و اسوه برای تمام انسان ها در تمامی اعصار است و تنها راه سعادت و بهروزی در گرو پیروی از دین مبین اسلام و سنت حضرت محمد (ص) است.