آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 22:50   |   کد مطلب: 293830
سراب روانسر: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 320 میلیون ریال پوشاک قاچاق توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین براری" در این رابطه گفت: پس از کسب اطلاعات مبنی بر ورود پوشاک قاچاق به کرمانشاه، 2 گروه از ماموران  انتظامی شهرستان جهت توقیف محموله های قاچاق به مبادی ورودی شهر اعزام شدند.

 

وی افزود: ماموران پاسگاه قزانچی یک دستگاه خودرو پراید حامل بار قاچاق را شناسایی و پس توقیف آن 125 دست کاپشن کشف و یک متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

 

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران یگان فوریت های پلیسی نیز در عملیاتی دیگر در جاده روانسر یک دستگاه خودرو سمند حامل بار قاچاق را شناسایی و پس از توقیف آن 84 دست کاپشن قاچاق را  کشف و یک متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

 

سرهنگ براری اظهارداشت: متهمان دستگیر شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و پوشاک قاچاق کشف شده به ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز تحویل تحویل داده شدند.

 

وی ارزش کالای مکشوفه را 320 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: با توجه به اثرات سوء ورود کالای قاچاق به کشور ناجا مبارزه با کالای قاچاق را به صورت ویژه در دستور کار دارد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی