آخرین اخبار

18. آذر 1396 - 10:33   |   کد مطلب: 293850
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود
6 اکیپ های راهداری زمستانی در محورهای روانسر و جوانرود مستقر شده اند
سراب روانسر: رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود گفت: اکیپ های راهداری این اداره در محورهای مواصلاتی این شهرستان ها مستقر شده اند.

به گزارش سراب روانسر، فرزاد محمدی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود  در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر گفت: این اکیپ ها در محورهای پرخطر و پرتردد روانسر و جوانرود استقرار یافته اند و به صورت شبانه روزی در حالت آماده باش قرار دارند.
وی تصریح کرد: 6 اکیپ راهداری در محورهای پلنگانه ، دواله ، نهرابی ، کلاشی و داخل شهرهای روانسر و جوانرود مستقر هستند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود اظهار داشت: 65 نفر از عوامل راهداری با 43 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری و برفروبی در 742 کیلومتر از راه های حوزه استحفاظی این شهرستان ها به انجام وظیفه می پردازند.
محمدی تاکید کرد: ضرورت دارد هموطنان در زمان بارش ها از سفرهای غیرضروری برون شهری پرهیز کنند و در صورت خروج ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و البسه گرم ، حتما از سالم بودن چراغ های روشنایی و بخاری خود رو اطمینان حاصل کنند و به راهنمایی های پلیس و راهداران جاده ها توجه فرمایند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود گفت: سامانه تلفنی 141 و شماره تلفن های 08346522715 و 08346220081 بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس همشهریان خواهد بود

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی