آخرین اخبار

20. آذر 1396 - 14:32   |   کد مطلب: 293858
سراب روانسر: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان روانسر گفت: منشا بوی نامطبوعی که از صبح امروز شهر روانسر را فرا گرفته هنوز مشخص نیست و پیگیری ها در این راستا ادامه دارد.

به گزارش سراب روانسر،  صبح امروز شهروندان روانسری بوی نامطبوعی را در داخل شهر احساس کردند که اعتراض شهروندان را به دنبال داشت و در این خصوص پیگیری ها آغاز شد.

 

 

خبرنگار سراب روانسر در یک گفتگوی جداگانه با فردین کریمی رئیس اداره گاز و ناصح باباخانی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جویای بوی نامطوع گردید

 

بابا خانی بیان داشت: این بو بیشتر در محله های زمین شهری، گل سفید و شهرک ویس القرن قابل استشمام بود و با حضور کارشناسانی از اداره گاز و محیط زیست مسیر روانسر تا زالواب بازدید شد اما منشا این بوی نامطبوع هنوز مشخص نشده است و چند اکیپ در حال گشت زنی در منطقه هستند

 

 

رییس اداره حفاظت محیط زیست روانسر با بیان اینکه از شدت این بوی نامطبوع کاسته شده ادامه داد: منتظر گزارش های مردمی هستیم تا بتوانیم هر چه سریعتر این موضوع به نتیجه برسد.

 

باباخانی اظهار داشت: با عاملان این قضیه برخورد جدی خواهد شد و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

 

فردین کریمی رییس اداره گاز روانسر نیز با بیان اینکه کارکنان این اداره در حال بررسی موضوع هستند، افزود:علت بوی نامطبوعی که صبح امروز در شهر روانسر احساس شد ناشی از نشت گاز شهری نبوده و شبکه های گاز رسانی و خطوط انتقال سالم گاز شهرستان سالم هستند.

 

دیدگاه‌ها

سلام منشا این بوی پیچ نرسیده به قلانچه زیر پل روبروی مرغداری هست ساعت دو شب تانکر امل گاز پسمانده رو اونجا خالی کرده

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی