آخرین اخبار

7. دى 1396 - 16:19   |   کد مطلب: 293984
دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با تاکید بر این که قدس شریف جزء لاینفک و ابدی فلسطین است گفت: اظهارات نسنجیده ترامپ بار دیگر همه دنیا را متوجه فلسطین کرد.

به گزارش سراب روانسر، صلاح الزواوی مقدم السفراء و سفیر فلسطین در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس و مدیرکل امور بین الملل دیدار کرد.
امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به تحولات منطقه گفت: اظهارات نسنجیده ترامپ موجب شد تا بار دیگر همه دنیا متوجه فلسطین و قدس شریف شود.
وی افزود: ترامپ باید از موضع خود عقب نشینی کند . قدس شریف جزء لاینفک و أبدی فلسطین است.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ضمن اشاره به اتهامات کذب سعودیها در خصوص پرتاب موشک ایرانی توسط یمنی ها به ریاض خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران بر ارسال کمک های انسان دوستانه در یمن تأکید دارد و تنها راه حل بحران در یمن را راه حل سیاسی می داند.
امیرعبداللهیان با اشاره به استقرار پایگاه های نظامی آمریکایی در منطقه سوریه گفت: آمریکایی ها به بهانه حمایت از کردها، اهداف موذیانه خود و رژیم صهیونیستی را در سوریه دنبال می کنند.
صلاح الزواوی مقدم السفراء و سفیر فلسطین از حمایت های مؤثر جمهوری اسلامی ایران در قبال موضوع فلسطین قدردانی کرد.
سفیر فلسطین گفت: تشکیل کشور فلسطینی در کرانه و نوار غزه به پایتختی قدس شرقی، تنها یک خیال و تحقق آن غیر ممکن است. وی با اشاره به آشکار شدن چهره واقعی آمریکا خاطر نشان کرد: ترامپ تنها مجری خواسته ها و اراده رژیم صهیونیستی است.
صلاح الزواوی در پایان ، بر ضرورت حفظ وحدت میان جهان اسلام تأکید کرد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی