آخرین اخبار

7. دى 1396 - 16:43   |   کد مطلب: 294006
نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال با برتری تیم میهمان خاتمه یافت.

به گزارش سراب روانسر،  تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفته‌اند که نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان شفر به پایان رسید. غفوری (6) برای استقلال موفق به گلزنی شد.

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، ابوالفضل علایی، مهرداد، پورابوالقاسم، محمد آرام طبع، سلمان بحرانی، وحید نامداری، علیرضا دغاغله، یونس دلفی، فرزاد بهمنی و جونیور مارینی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و علی قربانی.

دقیقه 5: پاس عمقی خوبی به محسن کریمی رسید و این بازیکن پس از سر توپ زدن، می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما شیخ ویسی توپ را دفع کرد.

دقیقه 6: پاس خوبی به وریا غفوری رسید و این بازیکن پس از استارت بلند با ضربه خوب توپ را وارد دروازه استقلال خوزستان کرد.

دقیقه 9: ارسال سرور جپاروف از روی نقطه کرنر را سیدمجید حسینی با ضربه آکروباتیک قصد داشت به گل تبدیل کند، اما از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 12: پاسکاری و پرسینگ بازیکنان استقلال باعث شده بود، تیم استقلال خوزستان عقب بماند. جپاروف پاس عمقی خوبی به علی قربانی رسید و این بازیکن هم پاسش را به خود جپاروف داد، اما ضربه بازیکن ازبکستانی بی دقت از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 15: روزبه چشمی به دلیل خطا روی بازیکن حریف از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 19: امید ابراهیمی توپی را سانتر کرد که ضربه سر فرشید باقری را شیخ ویسی را به راحتی گرفت.

دقیقه 27: فرشید باقری در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان استقلال خوزستان تعلل کرد تا مدافعان توپ را از منطقه خطر دور کنند.

دقیقه 28: وحید نامداری به دلیل خطا روی باقری کارت زرد گرفت.

دقیقه 30: سانتر داریوش شجاعیان به فرشید باقری رسید که ابتدا ضربه سر او را شیخ ویسی گرفت، در ادامه توپ زیر پای او قرار گرفت و ضربه‌اش به مدافعان خورد. در ادامه باز هم شجاعیان سانتر کرد و این بار هم ضربه سر باقری راه به جایی نبرد تا در عرض چند دقیقه بدشانس‌ترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

دقیقه 34: عبدالله ویسی در همین نیمه دست به تعویض زد و عقیل کعبی از زمین بیرون رفت و رضا مرادی وارد زمین شد.

دقیقه 36: شوت محکم ماریتی را سیدحسین حسینی از کنج دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 39: محسن کریمی در محوطه جریمه استقلال خوزستان روی زمین افتاد، اما داور اعتقاد داشت که مهاجم استقلال بی دلیل سرنگون شده و به او کارت زرد داد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی