آخرین اخبار

7. دى 1396 - 16:49   |   کد مطلب: 294011
مدیر وب سایت خیمه‌گاه از انتشار فراخوان نخستین جشنواره تاریخچه‌نویسی هیئت خبر داد.

به گزارش سراب روانسر،  با اعلام خبر انتشار فراخوان نخستین جشنواره تاریخچه‌نویسی هیئت گفت: این جشنواره با عنوان «و بیرق بالا رفت» برای نخستین بار برگزار می‌شود.

وی درباره اهداف برگزاری این جشنواره یادآور شد: ماندگار کردن روایت‌های شنیدنی تأسیس هیئات کشور، تقویت توانایی‌های نگارشی مسئولان هیئات و نشان دادن مسیر چگونه هیئت دار شدن از جمله اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می‌رود.

حائری 30 دیماه را آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره دانست و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند ماجرای هیئت شدن هیئت خود را در قالب متن‌های ادبی و با حداقل 200 کلمه به نگارش در آورده و در قسمت «درباره ما» صفحه خیمه گاهی خود ثبت کنند. 

مدیر وب سایت خیمه‌گاه افزود: افراد علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره در صورتی که صفحه هیئت خود را ثبت نکردهاند می‌توانند از طریق آدرس kheimegah.com/register برای این امر اقدام کنند.

وی با بیان اینکه آثار ارسال شده توسط پیرغلامان، پیشکسوتان عرصه هیئت‌داری و همچنین کارشناسان ادبی مورد داوری و ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: جذابیت روایت جریان تأسیس هیئت، مطرح کردن چالش‌های موجود در برگزاری هیئت و جذابیت ادبی ساختار متن از جمله ملاک‌های داوری این جشنواره است.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی