10. دى 1396 - 19:46   |   کد مطلب: 294040
سراب روانسر: شهاب نادری نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی در نشستی با شورا و اعضای شورای شهر روانسر، به بررسی پتانسیل ها و برنامه این شهرستان پرداخت.

به گزارش سراب روانسر، جمال ابراهیمی شهردار شهر روانسر در ابتدای این نشست ضمن اشاره به برخی از پتانسیل های شهرستان روانسر برخی از مشکلات شهرداری اشاره کرد.

 

 

 

 

ابراهیمی با بیان اینکه بدهی، فرسودگی ماشین آلات، و نیاز به تخصیص اعتبار از جمله مشکلات حال حاضر می باشد اظهار داشت: متأسفانه بدهی پنج میلیاردی مانع تحرک می باشد.

 

 

شهردار روانسر با اشاره به وضعیت سراب روانسر عنوان نمود: متأسفانه برای بهبود وضعیت سراب روانسر اقدامی درخور صورت نگرفته است و کماکان موضوع بهبود وضعیت روشنایی یکی از موضوعات در دست بررسی می باشد.

 

 

ابراهیمی در پایان عنوان داشت: قطعأ زلزله به برخی از زیرساخت های شهرستان خسارتی وارد کرده است گرچه این خسارات به عینه مشاهده نمی گردند.

 

 

در ادامه ی این نشست شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات با اشاره به زلزله ی اخیر در غرب کشور عنوان نمود: در هر امری بایستی مدیریت شده و با برنامه رفتار کرد.

 

 

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در زمان وقوع زلزله و حضور در میان مردم به نوعی آرامش و تسکین را برای مردم استان کرمانشاه به ارمغان آوردند.

 

 
شهاب نادری در ادامه به تحرکات پیش آمده در سطح کشور گزیزی داشت و افزود: بی شک هر کاری راه و روش خاص خودش را دارد و پیگیری مطالبات در کف خیابان به نوعی آب در آسیاب دشمن ریختن است کما اینکه آگاهیم که این نوع تحرکات از بیرون از مرزها و توسط عده ای خاص مدیریت می شود.

 

 

نماینده اورامانات در ادامه با بیان اینکه این نشست اولین جلسه ی بودجه و عمران برای شهرستان روانسر می باشد اظهار داشت: بایستی حسابرسی های در رابطه با بدهی پیش آمده صورت بگیرد تا مشخص شود چه تخلفاتی انجام شده است.

 

 

شهاب نادری ضمن اشاره به برخی از پتانسیل های عظیم شهرستان روانسر و منطقه ی اورامانات در زمینه جذب توریست و گردشگری عنوان کرد: متأسفانه کوته نظری و بی مسئولیتی ها موجب شده است پتانسیل های اورامانات که در نوع خودش بی نظیر است دیده نشود.

 

 

در پایان این جلسه نظرات و پیشنهاداتی از سوی رئیس،اعضای شورای شهر و مدیر حراست شهردای مبنی بر بالابردن درجه شهرداری روانسر از 6 به 8 ، اعتبارات جذبی برای شهرداری توجه بیشتر به ظرفیت های روانسر بالاخص سراب روانسر و سراب جابری در محدوده شهر و بیمارستان روانسر مطرح شد, تا نسبت به افزایش اعتبار گامی مثبت انجام پذیرد و از نماینده اورامانات درخواست شد تا برنامه هایی را برای عملی کردن مطالب فوق در دستور کار قرار دهند.