آخرین اخبار

16. دى 1396 - 8:43   |   کد مطلب: 294066
فرماندار روانسر عنوان کرد:
مردم روانسر اهل تقلید کورکورانه نیستند
سراب روانسر: فرماندار روانسر عنوان کرد :مردم روانسر نشان دادند اهل تقلید کورکورانه نبوده و خود اهل بیبنش و بصیرت هستند

به گزارش سراب روانسر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیر افزود: برای بازسازی اموال عمومی باید دوباره از سرمایه مردم هزینه کرد و اعتباری که باید در راستای پیشرفت و توسعه کشور هزینه گردد  باید صرف بازسازی این اقدامات نسنجیده شود .

 

وی تصریح کرد:  خواسته ها و مطالبات مردم باید در چار چوب قانون انجام و نباید به هنجار شکنی و ساختار شکنی تبدیل شود.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: اتفاقات و حوادثی که در چند روز اخیر در کشور اتفاق افتاد بیانگر وجود آزادی های سیاسی و اجتماعی است .

 

ویسمرادی ادامه داد: در جوامعی که شرایط امنیتی حاکم است به کسی اجازه اعتراض داده نمی شود اما فضای باز سیاسی و اجتماعی در کشور ما حاکم است و فراهم بودن این فضا به منزله اقدامات ساختار شکنانه نیست و نباید به مقدسات و ارزش های ملی و مذهبی این ملت هتک حرمت شود.

 

وی اظهار داشت: همه اطلاع داریم مشکلات و نارسائی های در کشور وجود دارد اما نباید این موضوعات بهانه ای باشد برای اینکه  مخالفان نظام برای ما تصمیم گیری کنند و راه نفوذ آنان باز شود.

 

فرماندار شهرستان روانسر اضافه کرد: جریاناتی در خارج از کشور تلاش دارند تا خدمات 39 ساله نظام را به فنا دهند که ضرورت دارد مردم در این راستا آگاه و هوشیار باشند.

 

حسین ویسمرادی گفت: هیچ یک از احزاب و گروه های سیاسی و اجتماعی کشور تلاش دشمنان داخلی و خارجی را برای براندازی نظام بر نمی تابند

 

وی با تاکید بر اینکه فضا برای انتقاد سازنده و مصلحت جویانه فراهم است بیان داشت: دولت برای شنیدن انتقادها آمادگی دارد و فضای همدلی برای رفع مشکلات حاکم است.

 

وی ضمن قدردانی از آگاهی و درایت و دوراندیشی مردم شهرستان روانسر گفت:  عامه مردم روانسر ، نخبگان و فرهنگیان این شهرستان نشان دادند اهل تقلید کورکورانه نبوده و خود اهل بیبنش و بصیرت هستند

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی