آخرین اخبار

17. دى 1396 - 8:08   |   کد مطلب: 294081
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر تاکید کرد: زمین های دارای کاربری آموزشی شهرستان روانسر باید حفظ شوند و آموزش و پرورش باید نظارت بیشتری داشته باشد

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: تمامی املاکی که به نام این اداره است باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف و سند دار شوند .

 

 

 

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است وضرورت دارد همه با تلاش، همکاری و وحدت بیش از پیش در راستای تحقق ماموریت های خطیراین نهاد گام برداریم.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: همه باید از تمامی ظرفیت ها و توانمندی ها برای کمک به آموزش و پرورش تلاش کنند.

ویسمرادی ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و قدردانی از تلاش معلمین و فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: شورای آموزش پرورش رسالت سنگینی در تعالی این نهاد دارد و برای پویایی و اثرگذاری آن باید از همه ظرفیت ها بهره بگیریم .

عثمان ویسی مدیر آموزش و پرورش روانسر نیز گفت: با توجه به تفاهم نامه تعدادی از خیرین مدرسه ساز کشور و  ادراه کل تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه سه مدرسه در روستاهای بخش مرکزی روانسر با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال تخریب وبازسازی می شود

ویسی افزود: از 425 کلاس 98 کلاس درس مدارس شهرستان روانسر با مشارکت مالی اولیا و اعتبارات دولتی در مسیر هوشمند سازی قرا گرفته است .

وی گفت: به منظور آشنایی اولیا داش آموزان با مسائل بهداشت بلوغ 27 دوره آموزش خانواده با همکاری کارشناسان مامایی شبکه بهداشت برگزار می شود و پیش بینی می شود در این دوره ها که تا اسفند ماه 96 ادامه دارد بیش از دو هزار و 180 نفر از مادران دانش آموزان شرکت کنند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی