17. دى 1396 - 8:08   |   کد مطلب: 294081
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر تاکید کرد: زمین های دارای کاربری آموزشی شهرستان روانسر باید حفظ شوند و آموزش و پرورش باید نظارت بیشتری داشته باشد

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: تمامی املاکی که به نام این اداره است باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف و سند دار شوند .

 

 

 

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است وضرورت دارد همه با تلاش، همکاری و وحدت بیش از پیش در راستای تحقق ماموریت های خطیراین نهاد گام برداریم.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: همه باید از تمامی ظرفیت ها و توانمندی ها برای کمک به آموزش و پرورش تلاش کنند.

ویسمرادی ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و قدردانی از تلاش معلمین و فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: شورای آموزش پرورش رسالت سنگینی در تعالی این نهاد دارد و برای پویایی و اثرگذاری آن باید از همه ظرفیت ها بهره بگیریم .

عثمان ویسی مدیر آموزش و پرورش روانسر نیز گفت: با توجه به تفاهم نامه تعدادی از خیرین مدرسه ساز کشور و  ادراه کل تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه سه مدرسه در روستاهای بخش مرکزی روانسر با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال تخریب وبازسازی می شود

ویسی افزود: از 425 کلاس 98 کلاس درس مدارس شهرستان روانسر با مشارکت مالی اولیا و اعتبارات دولتی در مسیر هوشمند سازی قرا گرفته است .

وی گفت: به منظور آشنایی اولیا داش آموزان با مسائل بهداشت بلوغ 27 دوره آموزش خانواده با همکاری کارشناسان مامایی شبکه بهداشت برگزار می شود و پیش بینی می شود در این دوره ها که تا اسفند ماه 96 ادامه دارد بیش از دو هزار و 180 نفر از مادران دانش آموزان شرکت کنند.