19. دى 1396 - 8:23   |   کد مطلب: 294092
سراب روانسر: مدیر امور آبفای شهر روانسر اعلام کرد: 1360 متر از شبکه آب و فاضلاب شهر های روانسر و شاهو اصلاح و توسعه یافت

به گزارش سراب روانسر، غفارصالحی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر در گفتگو با سراب روانسر اظهارداشت: این امور، کماکان جهت خدمت رسانی مناسب به مردم، فعالیت های همه جانبه ای در حوزه های آب و فاضلاب انجام داده که می توان به واگذاری انشعاب آب و فاضلاب به تعداد 426 فقره، تعویض کنتور خراب مشترکین بصورت رایگان به تعداد 175 دستگاه، اشاره کرد.

 

 

 

به گفته وی مجموع حجم مخازن آب شهرهای روانسر و شاهو 6 هزار و 30 مترمکعب است که از این میزان حجم مخزن آب روانسر 5 هزار و 500 مترمکعب و حجم مخزن آب شاهو 530 مترمکعب می باشد.

 

مدیر آبفای شهرستان روانسر طول خطوط انتقال آب را 12.27 کیلومتر، طول شبکه توزیع آب 64.5 کیلومتر، طول خطوط انتقال فاضلاب 7.1 و طول شبکه جمع آوری فاضلاب را 59 کیلومتر ذکر کرد.

 

صالحی با اشاره به اینکه تعداد کل مشترکین آب درشهرهای روانسر و شاهو 8 هزار و 737 مشترک و تعداد مشترکین فاضلاب در این شهرها 7 هزار و 918 مشترکی می باشند، افزود: صددرصد جمعیت این شهرها تحت پوشش شبکه آب شرب و بیش از 96 درصد نیز تحت پوشش شبکه فاضلاب هستند.

 

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان روانسر یادآورشد: علاوه بر مشترکین شهری، امور آبفای شهری شهرستان روانسر، آب شرب ساکنان روستاهای قلانجه ومسکین آباد را نیز که در حومه شهرروانسر واقع است، تأمین می نماید.

 

غفارصالحی در ادامه، میزان مطلوبیت بهداشت آب شهروندان را صددرصد مطلوب عنوان و تصریح کرد: بهداشت آب و سلامت شهروندان از اهم اولویت های شرکت آبفای استان و مورد تأکیدات مدیرعامل محترم می باشد و امور آبفای شهرستان روانسر به این موضوع اهتمام و توجه جدی دارد و در این راستا اقدامات مستمری به منظور اطمینان از بهداشت صددرصد آب شرب شهری صورت می گیرد