آخرین اخبار

23. دى 1396 - 13:37   |   کد مطلب: 294107
با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر تشکیل شد
سراب روانسر: با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر تشکیل شد

به گزارش سراب روانسر، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه در محل سالن جلسات فرمانداری روانسر تشکیل شد

 

 امیر خسروانی  مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه  گفت: شهرستان روانسر ظرفیت های خوبی در زمینه اشتغال دارد و خوشبختانه این شهرستان یکی از شهرستان های پیشتاز در مقوله اشتغال است و اولین شهرستانی است که در استان تسهیلات توسعه شتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری راپیگیری کرده است .

 

وی افزود: 172 میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از توسعه اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی برای کرمانشاه اختصاص یافته است.

 

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه اضافه کرد: این تسهیلات با بهره 6 درصد اعطا می شود و اولویت اعطای این تسهیلات برای طرح های صنایع دستی و طرح هایی است که نیاز آبی کمتری دارند.

 

خسروانی ادامه داد: از محل تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری با سه بانک عامل ، طی یک سال گذشته بیش از 57 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات برای ایجاد و راه اندازی طرح های اشتغالزایی در مناطق روستایی استان اختصاص یافته است.

 

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت : از محل اعتبارات توسعه اشتغال پایدار مناطق روستایی شش میلیارد تومان به شهرستان روانسر اختصاص یافته است که باید هر چه سریعتر جذب شود

 

حسین ویسمرادی افزود:در اجرای هر چه بهتر این طرح ، تامین اجتماعی باید از کارگران و کارفرمایان حمایت کند و ایجاد اشتغال پایدار مشروط به پوشش حمایتی این نهاد خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه بانک های عامل هم افزایی و همکاری خوبی با کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دارند و این رویه باید همچنان ادامه داشته باشد و رسیدگی به طرح های اشتغالزیی را در اولویت کاری قرار دهند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی