آخرین اخبار

25. دى 1396 - 7:58   |   کد مطلب: 294117
حسین ویسمرادی فرماندار وعثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در پیام مشترکی هفته شورای آموزش وپرورش (24تا 30دی ماه) را گرامی داشتند.

به گزارش سراب روانسر، دراین پیام مشترک  آمده است :

بسمه تعالی

پیام تبریک

شورا نمود وحدت و نماد مشارکت و جلوه گاه هم آوایی و جایگاه هم نوایی است .

    آموزش و پرورش مهمترین رکن توسعه و بستر فرهنگ سازی در بين آحاد جامعه می باشد و رشد و تعالی آن منوط به مشارکت و حضور همه جانبه مردم ، مسئولان و نهادهای مدنی و اجتماعی است .

شورای آموزش و پرورش بعنوان جلوه گاه هم آوایی و جایگاه هم نوایی قلمداد مي شود .

تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش ماه تحولی است بنیادین در جهت حضور و گسترش توسعه مشارکت های مردمی در عرصه های نظام تعلیم و تربیت کشور .

سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش را گرامی داشته وبا عنایت به اینکه شورای آموزش وپرورش این شهرستان با همکاری مسئولان ادارات و ارگان ها ، انجمن های اولیا ومربیان ،اعضای شورای آموزش وپرورش ،صاحب نظران تعلیم وتربیت و فرهنگیان در راستای پیگیری امور آموزشی و پرورشی مدارس اهتمام ویژه نمودند ، لازم می دانیم به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از اعضای محترم شورای آموزش و پرورش به ویژه امام جمعه معزز روانسر ، فرهنگیان فهیم و فرهیخته ، روسای ادارات و ارگان ها ، خيرين بزرگوار، اولیاء ومربیان و صاحبنظران تعلیم وتربیت که با ارائه راهکارها و پیشنهادات ، ابتکارات خود موجب ارتقای کمی وکیفی برنامه های آموزش وپرورش در مدارس این شهرستان فراهم نمودند تقدیر وتشکر نماییم .

حسین ویسمرادی                                          عثمان ویسی

فرماندار شهرستان روانسر                    مدیر آموزش پرورش شهرستان روانسر

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی