آخرین اخبار

26. دى 1396 - 8:46   |   کد مطلب: 294124
سراب روانسر: مسئولین شهرستان روانسر با خانواده های ایثارگر این شهرستان دیدار کردند

به گزارش سراب روانسر، فرماندار شهرستان روانسر، در این دیدار شهدا را اسوه های ایثار و از خودگذشتی  و خانواده معظم شهدا را سرمایه های جاودان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود :دولت با همه سعی و تلاش خویش در جهت پاسداری از آرمانهای مقدس شهدای این کشور اسلامی می کوشد.

حسین ویسمرادی با بیان اینکه خون شهدا تضمین کننده انقلاب اسلامی است، توجه همه مسئولین را در جهت حل مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا را خواستار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه روانسر نیز در این دیدار گفت: عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران را مدیون ایثار و از خود گذشتگی ایثارگران عزیز می دانیم.

 

سرهنگ محمدرضا الفتی افزود: امروز به برکت خون مطهر شهدا، انقلاب اسلامی محفوظ مانده و به عنوان سرمشق و چراغ راه برای مسلمانان جهان در آمده است.

 

مدیر امور آبفای روانسر نیز در حاشیه این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد دارد.

 

غفار صالحی افزود: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارگریها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی