آخرین اخبار

5. بهمن 1396 - 13:19   |   کد مطلب: 294165
سراب روانسر:به احترام مردم زلزله زده کرمانشاه، دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر به میزبانی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجرعصر دیروز چهارشنبه به میزبانی کرمانشاه در تالار انتظار آغاز به کار کرد.

 

حجت الاسلام دکتر رحیم جعفری مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان در جشنواره بین المللی شعر فجر نیز اظهار داشت :اگر فرهنگ را به یک جسم تشبیه کنیم، شهر و ادبیات قلب آن است و تا قلب کار نکند بقیه پیکر هم کار نمی کند

 

 

جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: کرمانشاه یکی از شریان های حیات قلب ایران است و این استان استحقاق زیادی در حوزه‌های فرهنگی هنری دارد که نیازمند حمایت های ویژه است.

 

 مهدی قزلی، مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی در آیین افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: امسال مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی شعر فجر به احترام مردم زلزله زده کرمانشاه در این استان برگزار شده و مراسم اختتامیه نیز اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

قزلی با بیان اینکه جشنواره شعر فجر در دو بخش رقابتی و ترویجی انجام می‌شود، گفت: در حوزه رقابتی کتاب‌های سال نوشته شده درحوزه شعر به داوری گذاشته و در مراسم اختتامیه از برگزیدگان در بخش‌های شعر بزرگسال، کودک و نوجوان و درباره شعر تقدیر می‌شود.

 

همچنین در این مراسم الهی تبار معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه اظهار داشت: کرمانشاه مهد دلیران و ایثارگران است و امیدواریم این جشنواره در راستای اعتلای شعر و ادبیات کهن ایران زمین موثر واقع گردد.

 

به گزارش خبرنگار حاضر در مراسم در خلال مراسم پیام سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی کشور قرائت شد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی