17. بهمن 1396 - 13:22   |   کد مطلب: 294220
سراب روانسر: با حضور جمعی از خانواده های شهدا، مردم و مسئولین یادوآره ی 135 شهید شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، در ابتدای این مراسم که در سالن 9 دی شهرستان روانسر برگزار شد سرهنگ الفتی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در ابتدا ضمن تبریک بمناسبت  سی و نهمین سالروز فجر انقلاب و تبریک این ایام به فجر آفرینان، از شهدا بعنوان چراغ راه یاد کرد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه روانسر ضمن تقدیر از حضور مردمِ همیشه در صحنه و انقلابی روانسر، بمنظور شرکت در مراسمات دینی و ملی، اظهار داشت: بی شک مردم میراث دار راه شهدا هستند و حضور همیشگی مردم گواهی بر این موضوع می باشد.

 

در ادامه سردار حاج محمد طالبی از فرماندهان دفاع مقدس ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه، عنوان داشت: هر چه داریم از شهدا است.

 

سردار طالبی با اشاره به اینکه شهدا همه هستی خود را برای آزادی ما فدا کرده اند عنوان کرد: بایستی ما جوابگو این خونها باشیم، و با یقین، باور و حرکت در راه خدا می توانیم پاسخگوی شهدا عزیز باشیم زیرا انقلاب اسلامی شهدای مظلومی دارد

 

دشمن اول ملت ایران آمریکا است

 

سردار طالبی در ادامه با بیان اینکه دشمن درجه اول ایران اسلامی، آمریکا می باشد اظهار کرد:انقلاب با درایت و رهبری به پیروزی رسید و این نظام هزینه های زیادی برای رسیدن به پیروزی صرف کرد که می توان به عملیات ها فراوانی که صورت گرفت، اشاره داشت، پس نبایستی فریب آمریکا را بخوریم و از آنها غافل شویم.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان با بیان اینکه اورامانات یک منطقه ویژه است و شهدای زیادی در عملیات دارد یادآور شد: نبایستی راه خود را گم کنیم، راهی را که شهدا بر شما گشوده اند.