آخرین اخبار

29. بهمن 1396 - 8:24   |   کد مطلب: 294273
مدیر امور آبفای شهری شهرستان روانسر:
مشکل قطعی، چاه اصلی شهر شاهو برطرف شد
سراب روانسر: مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان روانسر اعلام کرد: با تعویض و تجهیز یکدستگاه الکتروپمپ شناور چاه اصلی شهر شاهو، مشکل کمبود آب محله منصورآقایی برطرف شد.

به گزارش سراب روانسر، غفار صالحی مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان روانسر در گفتگو با سراب روانسر با بیان اینکه الکتروپمپ شناور چاه اصلی شهر شاهو دچار نقص فنی شده بود افزود: این موضوع منجر به قطع و کمی فشار آب، در برخی نقاط از محله منصوری آقایی گردید که با تلاش همکارانم و اکیپ زحمتکش حوادث و اتفاقات امور آبفای شهری شهرستان روانسر در زمانی کمتراز 12 ساعت، نسبت به تعویض کامل و تجهیز الکتروپمپ شناور این چاه اقدام و وارد مدار بهره برداری گردید.

 

 

مدیر امور آبفای روانسر هزینه راه اندازی مجدد این چاه را حدود 160 میلیون ریال اعلام و تأکید کرد:  این چاه دارای آب با کیفیت مناسب و مطلوب برای شرب است و میزان آب تولیدی از این چاه کمک زیادی جهت جلوگیری از کمبود آب و ایجاد فشار مناسب در مناطق تحت پوشش خود می نماید.

 

صالحی توضیح داد: چاه آب و تجهیز آن به وسیله پمپ شناور چاه به منظور دستیابی به منابع آب موجود در سفره های زیر زمینی صورت می گیرد

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی