آخرین اخبار

30. بهمن 1396 - 12:54   |   کد مطلب: 294278
سراب روانسر: جلسه کمیته فنی بررسی تسهیلات اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری روانسر تشکیل شد

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار روانسر در جلسه کمیته فنی بررسی تسهیلات اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری که در فرمانداری روانسر برگزار شد، افزود: برای اجرای این طرح ها بیش از 93 میلیارد و 890 میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده که توسط سه بانک عامل این شهرستان پرداخت می شود.

وی تصریح کرد: این تسهیلات با کارمزد چهار تا 10 درصد در اختیار متقاضیان دارای طرح در سطح روستاها و مناطق عشایری استان قرار خواهد گرفت.

فرماندار روانسر ادامه داد: در حوزه جهاد کشاورزی هشت طرح، در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهار طرح و در حوزه صنایع دستی و گردشگری 15 طرح به بانک های عامل معرفی شده اند و پرداخت تسهیلات این طرح ها در دست اقدام است.

ویسمرادی اظهار داشت: در مجموع 299 طرح در سامانه کارا ثبت شده که شامل 26 طرح توسعه ای، 260 طرح جدید و 13 طرح سرمایه در گردش می شود و از مجموع طرح های ثبت نامی 225 طرح در دست بررسی است.

وی با تاکید بر اینکه بانک های عامل برای پرداخت این تسهیلات باید جدیت و اهتمام لازم را داشته باشند، گفت: لازمه توسعه هر چه بیشتر در روستاها ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیرساخت های مناسب است

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی