آخرین اخبار

1. اسفند 1396 - 20:46   |   کد مطلب: 294282
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه اعتبارات مدیریتی هر کشور با سیستم ایمنی هوا، ریل و جاده و نحوه مدیریت حوادث غیرمترقبه نمایان می شود، گفت: به شاخصه‌های زندگی ایمن در کشور توجه شود.

به گزارش سراب روانسر، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در تذکری خطاب به رئیس‌جمهور گفت: اعتبارات مدیریتی هر کشور با سیستم ایمنی هوا، ریل و جاده و نحوه مدیریت حوادث غیرمترقبه نمایان می شود، اما مجموعه عوامل و اتفاقات چند سال اخیر از جمله سقوط هواپیمای تهران- یاسوج و عدم رضایت مردم زلزله زده کرمانشاه از نحوه خدمات رسانی مایه تاسف است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای رییس‌جمهور آیا وقت آن نرسیده که به شاخصه‌های زندگی ایمن در کشور توجه شود و وقت آن نرسیده از وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی بخواهید همین امروز استعفا کنند و این موضوع مایه عبرت برای مدیران دیگر باشد؟

نادری در تذکری به وزیر اقتصاد، گفت: چرا در مقابل اختلاس‌ها سکوت می‌کنید و در مقابل دوربین قول می‌دهید ولی اجرا نمی‌کنید؟

نماینده مردم اورامانات به وزیر امور خارجه در خصوص میانجیگری برای پایان دادن کردکشی در ترکیه و تجدیدنظر ایران در موافقتنامه اقتصادی فرانسه و انگلیس با توجه به نقش آنها در تاییدیه پیش‌نویس قطعنامه ضدایرانی در شورای امنیت سازمان ملل متحد تذکر داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین در تذکری به رئیس بنیاد مسکن، گفت: در بحث اسکان موقت زلزله زدگان چه اقدامی انجام دادید؟/

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی