11. اسفند 1396 - 14:06   |   کد مطلب: 294329
سراب روانسر: امام جمعه موقت شهر وانسر از پیامبر (ص) بعنوان موهبتی بی پایان برای جمیع مسلمانان یاد کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت شهر روانسر در ابتدای سخنان خود ضمن دعوت همگان به بینش و تقوای الهی از پیامبر (ص)بعنوان موهبتی عظیم برای جهان اسلام یاد کرد.

 

 

 

 

 

 

امام جمعه موقت شهر روانسر با اشاره به آیه ی شریفه ی " یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا أَطیعُوا اللَّهَ وَ أَطیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الْأَمْرِ مِنْکُم"  عنوان داشت: پیامبر مکرم اسلام (ص) مظهر عطوفت و مهربانی می باشد و مادامی مسلمان سیره ی آن حضرت را برگزیند می تواننددر راه ایمان گام بر دارند.

 

وی با بیان اینکه پیامبران جز برای دین تلاش نمی کردند و در این راه زخم های بسیار دیدند افزود: بی شک دین داری در وجود معصومین نهفته است.

 

ماموستا شهبازی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان اینکه دشمنان همواره به دنبال ایجاد تفرقه در میان مردم هستند افزود: بلاد ظلم ( آمریکا واسرائیل) همواره در صددهستند با تفرقه اصل دین را به حاشیه بکشند اما خدا را شاکریم که دست آنها (بلاد ظلم) برا مردم رو شده است.

 

ماموستا شهبازی امام جمعه موقت شهر روانسردر پایان با تسلیت وفات ام البنین (سلام الله)، روز تکریم مادران و همسران شهدای را گرامی داشت.