16. اسفند 1396 - 9:40   |   کد مطلب: 294346
سراب روانسر: امام جمعه روانسر اظهار داشت کسانی که با اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان مخالف هستند، احتمالاً با مفسدان اقتصادی زدوبند دارند.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا عبدالله غفوری، با بیان اینکه تنها راه امیدبخش به جامعه برقراری عدالت است، اظهار داشت: زمانی که عدالت و قانون رعایت شود امید ایجاد می‌شود اما اکنون مشاهده می‌شود که مردم از وضعیت گلایه دارند.

 

 

امام جمعه روانسر با اشاره به اینکه نباید به‌خاطر عده‌ای ناباب، بی‌ارزش و سوءاستفاده‌کننده این‌همه مشکل در کشور وجود داشته باشد، عنوان کرد: کسانی که با اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان مخالف‌اند، احتمالاً با مفسدان اقتصادی زدوبند دارند.

 

ماموستا غفوری با ابراز اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر عدالت است، افزود: چنانچه نظارت واقعی و خداپسندانه وجود داشته باشد باید با این افراد مقابله شود و سکوت و عدم نظارت در مقابل افراد سودجو در نظام جمهوری اسلامی ایران جایز نیست.

 

وی عنوان کرد: در حیات امام راحل(ره) نیز موضوع مبارزه با فساد مطرح شد که امام(ره) فرمودند قانون برای همگان از جمله ضعفا و بیچارگان است و تنها به عده‌ای سوءاستفاده‌کننده، اختلاس‌گر و رانت‌خوار که از مقام خود استفاده می‌کنند، تعلق ندارد.

 

امام جمعه روانسر با بیان اینکه مقام معظم رهبری نیز همواره بر قانون تأکید دارند، گفت: بنابر توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری امکاناتی که در اختیار نظام است باید در اختیار همگان باشد و ضعیف و غنی مدنظر نباشد تا اهداف نظام تحقق یابد.

 

ماموستا غفوری بیان کرد: از نظر تمام انسان‌ها و مسلمانان حتی غیرایرانی اجرای عدالت و قانون همگانی است و ایران نیز باید برای همگان سرمشق باشد و حکومت اسلامی و عدالت مدنظر باشد که امیدواریم با این طرح عدالت تحقق یابد.

 

منبع: تسنیم