آخرین اخبار

23. اسفند 1396 - 7:11   |   کد مطلب: 294371
سراب روانسر: جلسه هماهنگی همایش با حضور دکتر پریسا محمدی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و تعدادی از شاعرا و فعالان فرهنگی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان روانسر برگزار گردید.

به گزارش سراب روانسر، در ابتدا محمد رئوف محمدی راد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی روانسر ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه ،  هدف از تشکیل جلسه را ارج نهادن به مقام شامخ بزرگان، شعرا و نویسندگان عنوان نمود.

 

 وی اظهار داشت: با عنایت به رسالتی که بر دوش این اداره نهاده شده است بزرگداشت و تکریم از بزرگان عرصه فرهنگ و هنر از وظایف این اداره بوده و بایستی با برگزاری چنین همایش هایی زمینه  ترویج  هرچه بیشتر  آثار و افکار این بزرگان را فراهم نمود که یاد و نام آنان در بین جوانان زنده و گرامی داشته شود.

 

محمدی راد خاطر نشان کرد این همایش با همکاری و مساعدت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه و همراهی و همفکری شاعران و فعالان فرهنگی در سال 97 بر گزار خواهد شد.

 

سپس در ادامه جلسه معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: الگو گیری از مشاهیر برای جوانان و نسل جدید حائز اهمیت خواهد بود.

 

 پریسا محمدی افزود: بر گزاری همایش برای بزرگان با اهمیت و ضروری است .

 

وی خاطر نشان کرد: فرهنگ باتلاش و مشارکت تک تک افرا جامعه به وجود می آید. ایشان بر اهمیت همایش بزرگداشت میرزا احمد داواشی اشاره داشت و گفت: در فضای مجازی بایستی به آن پرداخته شود.

 

در ادامه شاعران و فعالان فرهنگی پیرامون همایش میرزا احمد داواشی پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی