17. فروردين 1397 - 15:57   |   کد مطلب: 294409
سراب روانسر: تولیدکنندگان ایرانی باید کالای باکیفیت را تولید و مسئولین و مردم نیز باید از تولید ملی حمایت کنند.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان ((حمایت از کالای ایرانی)) این مهم را بیانگر توجه جدی مقام معظم رهبری به مقوله اشتغال و کارآفرینی در کشور دانست و افزود: حمایت از کالای تولید داخل می بایست همراه با ارتقاء کیفیت از سوی تولید کنندگان باشد تا دیگر شاهد تمایل به سمت کالاهای خارجی نباشیم.
وی تصریح کرد: تولیدکنندگان ایرانی باید کالای باکیفیت را تولید و مسئولین و مردم نیز باید از تولید ملی حمایت کنند.
امام جمعه روانسر اظهار داشت: آمریکا و استکبار جهانی هر روز به بهانه های مختلف علیه ایران اسلامی، مسلمان ها و ارزش های اسلامی توطئه می کنند.
ماموستا غفوری به تلاش‌های مذموم و نکوهیده دشمنان دین مبین اسلام برای فاصله انداختن بین ملت‌ها و آموزه‌های ارزشمند دینی اشاره کرد و گفت: باید بیش از پیش برای شناخت دین مبین اسلام و ارزش‌های متعالی همت گماشت.
وی با اشاره به جنایت های اسرائیل غاصب بر علیه ملت مظلوم فلسطین اظهار داشت: باید از آرمان های ملت مظلوم فلسطین حمایت کرد تا دشمنان تصور نکنند که مسلمانان قدس شریف را فراموش کرده اند و از این بابت آسوده خاطر باشند .
خطیب جمعه روانسر ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی افزود: انسان مومن باید در ماه رجب به گونه ای عمل کند که برای ماه های شعبان و رمضان آمادگی کامل را داشته باشد
ماموستا ملا عبدالله غفوری با بیان اینکه یكي از اذكار مهمي كه انسان را به خدا نزديك مي كند و در مسير حق ثابت قدم نگاه مي دارد، صلوات بر پيامبر اكرم و آل اوست اضافه کرد: صلوات بر پیامبر گرامی اسلام(ص) به ویژه در شب و روز جمعه پاداش و اجر بسیار بزرگی دارد و بر ارزش و جایگاه انسان ها می افزاید .